POZIOMY JĘZYKOWE

POZIOMY JĘZYKOWE

Nasza szkoła prowadzi kursy dla każdego i to dosłownie!

Uczestnikami naszych zajęć mogą być zarówno dzieci jak i młodzież, dorośli czy seniorzy. Z ogromnej popularności prowadzenia przez nas kursów dla dzieci powstała specjalna gałąź naszej marki OXFORD KIDS. Pod skrzydłami specjalnie przygotowanych pedagogów języka mogą się uczyć dzieci od drugiego roku życia.
Dla każdej z grup wiekowych przygotowaliśmy poziomy znajomości języka.

Dzieci do 8 roku życia swój poznają język za pomocą specjalnych metod, które ciężko poddać klasyfikacji. Dlatego dalecy jesteśmy od określania poziomu i certyfikowania dzieci, którym język angielski służy głównie do zabawy. Szkoła prowadzi zajęcia dla dzieci w 3 etapach.
Dwa pierwsze etapy oparte o zabawę przygotowane są według naszej autorskiej metody i specjalnie przygotowanej dwuetapowej książeczki.
Do trzeciego etapu załączamy dzieci starsze, które rozpoczynają przygodę z pierwszą klasą. To pozwala nam wykorzystać ich nowe umiejętności takie jak czytanie i pisanie.

Dla starszych szkoła prowadzi kursy na 8 poziomach zaawansowania. Po pozytywnym zaliczeniu każdego etapu kursant otrzymuje świadectwo ukończenia kursu, które jest jednocześnie promocją na wyższy poziom. Przy zapisie na kurs kursant wypełnia test kwalifikacyjny oraz odbywa rozmowę z dyrektorem metodycznym. Kwalifikacja do odpowiedniej grupy zaawansowania odbywa się na podstawie wyników testu oraz rozmowy kwalifikacyjnej.

POZIOM
OXFORD CENTRE
GENERALTELCCAMBRIDGEIELTS (WYNIKI)
poziom 1beginners
poziom 2elementaryA11-2
poziom 3pre-intermediateA2KET3
poziom 4intermediateB1PET3,5-4,5
poziom 5upper-intermediateB25
poziom 6advanced IFCE6
poziom 7advanced IIC1CAE6,5- 7,5
poziom 8proficiencyC2CPE7,5+