DLACZEGO U NAS?

DLACZEGO U NAS?

10 powodów,

 

       Dla których warto wybrać naszą szkołę!

 

 1. Indywidualne podejście
  Każdy kursant przy zapisie na kurs odbywa z nami rozmowę, gdzie pytamy go o cel nauki, terminy w jakich może uczęszczać na kurs, częstotliwość zajęć. Termin zajęć indywidualnych dopasowujemy do potrzeb kursanta. Przy kursach grupowych zawsze proponujemy kilka alternatyw terminu tak by udało nam się znaleźć idealny termin. Gwarantujemy, że każdy znajdzie u nas grupę dla siebie – dopasowaną zarówno wiekiem, jak i poziomem zaawansowania!
 2. Bezpłatne nadrabianie zaległości i nieobecności
  Nie pozwalamy sobie na to, by nasi kursanci mieli zaległości dlatego umożliwiamy bezpłatne nadrabianie zaległości i nieobecności w wymiarze niezbędnym do opanowania danego materiału bez względu na przyczynę nieobecności. Dlatego kursant w naszej Szkole nic nie traci – nawet będąc nieobecnym na zajęciach ma możliwość kontynuowania nauki bez obawy, że nie poradzi sobie z materiałem.
 3. Bezpłatny pakiet językowy
  Oferujemy cały pakiet dodatkowych, nieodpłatnych zajęć takich jak:
  • zajęcia dla dzieci w ramach Kids’ Club
  • możliwość nadrabiania zaległości przypadku nieobecności i/lub nie radzenia sobie
   z opanowaniem materiału na zajęciach
  • bezpłatne warsztaty dla maturzystów
  • dodatkowe warsztaty (writing workshops, grammar workshops, przygotowanie do egzaminu FOX)
  • bezpłatny egzamin międzynarodowy na wybranym poziomie wliczony w cenę kursu raz na dwa lata (po opanowaniu wybranego poziomu)*
 4. Przejrzyste i uczciwe zasady
  Każdy kursant może przerwać naukę w naszej Szkole w każdej chwili, bez względu na to, czy jest to kurs roczny, czy krótszy. Formularz zgłoszeniowy obliguje nas do wzięcia udziału w bieżącym kursie. W przypadku rezygnacji z kursu obowiązuje nas tylko 1 miesiąc okresu zakończenia współpracy.
 5. Staranne przygotowywanie zajęć
  Wszystkie lekcje są starannie przygotowywane przez lektorów i urozmaicane dodatkowymi materiałami. Wykorzystujemy naprawdę dużo materiałów interaktywnych wspomagających nauczanie (tablice interaktywne, gry, zabawy słowne, ciekawe artykuły itp.). Nad pracą lektorów czuwa dyrektor metodyczny, który bada poziom jakości nauczania i organizuje dodatkowe szkolenia metodyczne dla nauczycieli.
 6. Monitoring postępów
  Na bieżąco monitorowane są postępy w nauce kursantów oraz stopień opanowania poszczególnych sprawności językowych. Nasi nauczyciele czuwają nad rozwojem umiejętności swoich podopiecznych zapewniając wszystkim równoczesny i efektywny postęp.
 7. Miła atmosfera zajęć
  Gwarantujemy, że dzięki nam Ty i Twoje dziecko pokocha angielski a Ty sam przekonasz się, że nauka wcale nie musi być trudna, ale po prostu przyjemna! Praca jest naszą pasją – sam się o tym przekonasz.
 8. Małe grupy
  Nasze grupy są średnio 6- 8 osobowe, na życzenie kursantów organizujemy również grupy do 4 osób.
 9. Wysoka jakość za rozsądną cenę!
  Dla członków rodzin oraz osób kontynuujących naukę w naszej Szkole proponujemy duże zniżki i rabaty: od 10-15%.
 10. Profesjonalni lektorzy
  Lektorami są doświadczeni nauczyciele polscy i native speakers z Irlandii, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Wszyscy nauczyciele obcojęzyczni posiadają wyższe wykształcenie (często kierunkowe) oraz odpowiednie kwalifikacje uprawniające ich do nauczania języka angielskiego jako języka obcego (CELTA, DELTA), a także doświadczenie w pracy z odpowiednią grupą wiekową i grupą zaawansowania.
 11. Jesteśmy naprawdę skuteczni
  W minionym roku, 87% naszych kursantów (wliczając dzieci od lat 8) przystąpiło do międzynarodowych egzaminów od poziomu A1 do poziomu C2 przeprowadzonych przez naszą szkołę. Egzaminy ustne sa nagrywane, a następnie wysyłane do Londynu, gdzie niezależni egzaminatorzy dokonują oceny.
  W minionym roku 98% naszych kursantów zdało egzamin, w tym 43% z wyróżnieniem!


Dołącz do grona zadowolonych klientów naszej szkoły!