CENTRUM EGZAMINACYJNE

Zobacz do jakich egzaminów możemy Cię przygtować

Cambridge English

Bardzo ważnym jest fakt, że na podstawie umowy z British Council w Oxford Centre można zdawać egzaminy Cambridge English. To pozwala naszym kursantom na poddanie się egzaminowi w znanych i oswojonych miejscach.

Oxford Centre jest również Centrum Egzaminacyjnym Pearson. Egzaminy Pearsona to rozwiązania zarówno dla osób uczących się, jak również aktywnych zawodowo. Dostarczają wiarygodnej oceny posiadanych umiejętności, nadają ambitny cel nauce i rozwojowi, motywują i wspierają rozwój osób na całym świecie.

EGZAMINY YOUNG LEARNERS

YLE = Cambridge English: Young Learners

Testy przeznaczone dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, sprawdzające umiejętności językowe poprzez zabawę. Uwzględniają odmiany języka angielskiego, na przykład: British English czy American English i posiadają 3 poziomy trudności : Starters, Movers i Flyers
Rozwijają także umiejętności słuchania, mówienia, czytania i pisania w języku angielskim i są przeznaczone są dla dzieci już od siódmego roku życia.
Każde dziecko, które podchodzi do testu otrzymuje Certyfikat Cambridge English, który pozwala cieszyć się z osiągnięć. 

Egzaminy Pearson

PTE General

Egzamin, który jest dostępny na sześciu poziomach w skali CEFR i potwierdza kwalifikacje językowecniezbędne na dzisiejszym rynku pracy. Jego zadania bazują na naturalnych sytuacjach komunikacyjnych, które mają miejsce każdego dnia w przypadku, gdy przystępujący do egzaminu nie zdołał osiągnąć wymaganego poziomu zaawansowania, otrzymuje informację o tych obszarach, które wymagają jego dalszej pracy.